0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Хондропротектори

Знайдено 54 товари
Оновлено
Фільтри
Ціна
-
Кому разрешено
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Диамакс капсулы по 50 мг, 30 шт.
220,6грн
Немає в наявності

Хондропротектори ー це група препаратів, які застосовуються як додаткова ланка комплексної терапії та профілактики захворювань суглобів. Використовуються для симптоматичного лікування, мають уповільнену дією, тому курс їх застосування у звичайних випадках становить від 1 місяця і більше.

Основою для цих лікарських засобів можуть виступати три речовини: гідролізат колагену, хондроїтин сульфат і глюкозамін.

Такі ліки призначаються при наявності деструктивного процесу в структурі суглоба, щоб зупинити його, а також для часткового відновлення пошкоджених тканин і зняття запалення.

При яких захворюваннях призначають хондропротектори?

Хрящ виступає в ролі амортизатора, приймаючи на себе все навантаження. Тому він покриває всі краї кісток і залягає між міжхребцевими дисками. Додатково в структуру суглобового зчленування входить синовіальна рідина, яка забезпечує живлення тканин і згладжує всі рухи, роблячи їх більш плавними.

До складу хряща входить глюкозамін і хондроїтин. Якщо їх рівень падає, то хрящ починає руйнуватися.

Існує ряд причин, через які хрящ пошкоджується:

  • спадковість;
  • травми;
  • низька фізична активність;
  • похилий вік;
  • надмірне навантаження (наприклад, ожиріння, професійний спорт);
  • гормональні порушення;
  • шкідливі звички.

Дане руйнування складно зупинити, тому починати прийом ліків потрібно на ранніх стадіях, коли патологічний процес тільки почався.

Захворювання, при яких призначають хондропротектори:

  • артрит;
  • ревматоїдний артрит;
  • грижа диска хребта;
  • шийний остеохондроз;
  • подагра;
  • остеоартрозі;
  • артроз колінного суглоба;
  • коксартроз.


Спосіб введення препарату залежить від тяжкості патологічного процесу, тривалості захворювання і індивідуальних особливостей пацієнта.


Які форми випуску хондропротекторов існують?

  1. Капсули і таблетки. Приймаються перорально, практично не мають побічних ефектів. Відзначається добра переносимість діючої речовини. Хондропротектори в таблетках мають низьку ефективність, оскільки лікарський засіб проходить через шлунково-кишковий тракт, піддаючись дії ферментів. Відповідно до місця призначення доходить мінімальна частина препарату.
  2. Ін'єкції. Укол робиться у внутрішньосуглобову сумку або внутрішньом'язово. При такому способі введення більша частина діючої речовини потрапляє в місце патологічного процесу, тому ін'єкції показують велику ефективність при лікуванні. Однак з'являється велика ймовірність розвитку побічних ефектів. Також незручністю є те, що пацієнт не може сам виконати процедуру. Внутрішньосуглобова ін'єкція здійснюється виключно медичним працівником.
  3. Креми і мазі. Зручні у використанні і ефективні на початкових стадіях захворювання. Дана форма випуску популярна, оскільки нанесення кошти безболісно і можливо в домашніх умовах.

Характеристика поширених хондропротекторів

  1. Терафлекс Андванс (капсули) ー стимулює регенерацію хрящової тканини. Діюча речовина ー глюкозаміну сульфат, натрію хондроїтин сульфат. Також містить ібупрофен (нестероїдні протизапальні засоби), яке зменшує симптоми запалення, знімає набряк і біль.
  2. Хондроклін (капсули) має в складі глюкозаміну сульфат, натрію хондроїтин сульфат і рослинні лікарські речовини. Призначається у випадках пошкодження суглобів, а також в літньому віці для профілактики дегенерації суглобів.
  3. Гіамакс хондро (ін'єкційний імплант) ー має протизапальну дію, в складі міститься гіалуронова кислота. Застосовується при артритах легкого та помірного ступеня тяжкості.
  4. Гірудалгон-хондро (гель) знімає запалення і покращує кровообіг в місці нанесення, впливає на відновлення хрящової тканини. Складається з глюкозаміну гідрохлорид, хондроїтину сульфату, рослинного екстракту.

Де можна купити хондропротектори?

Купити хондропротектори в аптеці можна за призначенням лікаря. Дозування і кратність прийому залежить від тяжкості захворювання, області ураження. Таблетки і мазі пацієнт може приймати самостійно, для введення препарату за допомогою ін'єкції буде потрібна допомога лікаря.

Ціни на хондропротектори варіюють від низьких до високих, проте в «Аптеці24» можна знайти дешеві аналоги хорошої якості.

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Хондропротектори

ХондропротекториЦіна
Апізартрон мазь від болів у суглобах та м'язах, 20 г
170,6грн
Терафлекс капсули, 60 шт.
543,3грн
Терафлекс Адванс капсули, 60 шт.
449грн
Терафлекс капсули, 120 шт.
932,8грн
Солгар Глюкозамін-хондроітин комплекс таблетки, 60 шт.
1 423,7грн