Сьогодні на ринку виробів медичного призначення представлений широкий асортимент тонометрів в різних модифікаціях і від різних виробників. Але далеко не кожен з них може повністю задовольнити очікування покупця. Тому виробники постійно вдосконалюють свою продукцію, випускаючи нові моделі тонометрів під різні вимоги і умови експлуатації. Тонометр повинен проводити будь-які вимірювання зі стабільно високою точністю, але і цього недостатньо для комфортного використання. Нерідко ними користуються люди похилого віку, люди без медичної освіти. А тому, пристрій повинен бути простим в обслуговуванні і дозволяти зручно реєструвати всі отримані відомості. І, звичайно, ціна приладу повинна виправдовувати його якість.
Саме ці характеристики властиві моделям тонометрів, що випускаються японською маркою «Омрон». Ця компанія розробила дуже популярну сьогодні технологію Intellisence. Рівень компресії тепер можна визначити, з урахуванням систолічного тиску пацієнта в індивідуальному порядку. При цьому, можна скоротити час, що витрачається на вимірювання, знизити рівень тиску на підлеглі тканини. За допомогою даної унікальної технології в автоматичному режимі змінюється швидкість виходу повітря, а також аналізується частота серцевих характеристик. В результаті, ризик помилки при діагностиці пацієнтів істотно знижується.
Для використання приладів підходять різні манжети — не тільки стандартна, але ще і дитяча, а також збільшена. Ще одним плюсом використання системи Intellisense можна назвати зниження споживання енергії.
Іноді механічний манометр дає похибку, що обумовлено декількома причинами. Це сам метод вимірювання, ступінь точності приладу, а також ризик помилково визначити момент зчитування даних. Якщо ж говорити про електронний тонометр Omron, то в його роботі використовується осциллометрический принцип і мікропроцесор. Електричний прилад реєструє пульсові хвилі, що надходять від манжети на зап'ястя. Після чого він перетворює їх в осцилометричні коливання. Такий метод дозволив досягти більшої стійкістю до руху манжети по руці, а також шумового впливу. Осцилометричний метод не так сильно залежить від еластичності судин. Це найточніший на сьогодні спосіб визначити рівень тиску для літніх і людей з певними порушеннями. В результаті використання в тонометрах «Омрон» цього принципу, рівень тиску можна оцінити на будь-яких артеріях кінцівок. Автоматичний апарат дозволяє вимірювати артеріальний тиск не тільки в амбулаторних, але і домашніх умовах, а також в дорозі, на робочому місці, словом скрізь, де виникає така необхідність.
Тонометр напівавтомат «Омрон» дозволяє визначити систолічний та діастолічний тиск, виміряти пульс. Він обладнаний індикатором підвищеного тиску, а вбудованого обсягу пам'яті вистачає на 14 вимірювань. Напівавтомат дозволяє обійтися без стетоскопа, що робить процес визначення показників набагато простіше. Він дуже зручний у використанні, не вимагає складних налаштувань. До того ж, такі вимірювальні прилади відрізняються більш доступною вартістю. З мінусів можна виділити хіба що мінімальний функціонал, і необхідність накачувати грушу. В руці людини повинна бути хоча б мінімальна сила, тому напівавтоматичний тонометр не завжди підходить для використання людьми похилого віку. Але переваги все ж переважують.
Тонометр Omron | Ціна |
---|---|
Тонометр Omron M1 Plus | 0,01грн |
Тонометр Omron M2 Basic автоматичний з адаптером | 0,01грн |
Omron S1 HEМ-4030-RU напівавтоматичний тонометр для вимірювання артеріального далення | 0,01грн |
Тонометр Omron RS3 | 0,01грн |
Тонометр Omron RS2 | 0,01грн |