Основні властивості
Транспортна компанія |
Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж
Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.
Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.
Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.
Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.
GTIN | 6221032140418 |
Країна виробник | Єгипет |
Імпортний | Так |
Спосіб введення | орально |
Температура зберігання | від 5°C до 25°C |
Форма випуску | Капсули |
Кількість в упаковці | 12 |
Код Моріон | 186655 |
Діабетикам | з обережністю |
Вагітним | заборонено |
Годуючим матерям | заборонено |
1 капсула містить:
Основні інгредієнти:
Вітаміни:
Макроелементи:
Мікроелементи:
допоміжні речовини: олія арахісова, олія рослинна частково гідрогенізована та гідрогенізована, віск бджолиний білий (глазуруючий агент); оболонка капсули: желатин, сорбіт (підсолоджувач), гліцерин (загусник), титану діоксид (замутнювач), етилванілін (ароматизатор); барвники (азорубін, діамантовий синій FCF).
Не містить ГМО.
«Поліжен» - комбінована полівітамінна дієтична добавка з макро- та мікроелементами, амінокислотами, рослинними компонентами та біогенним адаптогеном.
Функціональні властивості обумовлені впливом на організм компонентів, що є важливою складовою ферментативних систем, що беруть участь в основних метаболічних процесах.
Активні речовини
Кальцію безводний гідрофосфат є джерелом кальцію і фосфору. Кальцій необхідний для формування кісткової тканини та зубів, забезпечує процеси згортання крові. Доведено позитивний вплив кальцію на роботу серцево-судинної системи; сприяє зниженню проникності судин.
Фосфор грає важливу роль у метаболічних процесах, енергетичному обміні, у процесах зростання та формуванні кісткової тканини.
Вітамін C (аскорбінова кислота) відіграє важливу роль у регулюванні окисно-відновних процесів, забезпечує синтез колагену, бере участь у метаболізмі фолієвої кислоти та заліза, а також синтезі стероїдних гормонів та катехоламінів. Підвищує стійкість організму до зовнішнього впливу та інфекцій.
Лецитин соєвий містить есенціальні фосфоліпіди, що є універсальним пластичним матеріалом клітинних мембран. Фосфоліпіди сприяють відновленню структури та функціональності клітинних мембран, регулюють діяльність багатьох життєво важливих процесів. Лецитин покращує функцію печінки при хронічних гепатитах, цирозі, харчових, лікарських, алкогольних та радіаційних ураженнях печінки.
Вітамін E (α-токоферолу ацетат) має антиоксидантні властивості, забезпечує захист ненасичених жирних кислот у мембранах від ліпопероксидації; бере участь у формуванні міжклітинної речовини, колагенових та еластичних волокон. Впливає на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м'язів, сприяє засвоєнню жирів, вітамінів A та D, бере участь в обміні білків та вуглеводів.
Заліза фумарат - джерело заліза (II), що бере участь у еритропоезі, у складі гемоглобіну забезпечує транспорт кисню до тканин.
Олія паростків пшениці (джерело вітаміну E) сприяє збереженню цілісності мембран та оберігає клітинні структури від пошкодження вільними радикалами – продуктами перекисного окиснення ліпідів. Сприяє прояву протипухлинного та імуностимулюючого ефектів.
Екстракт кореня женьшеню (Panax ginseng) має широкий діапазон парафармацевтичної дії. Комплекс біологічно активних речовин, що входить до складу екстракту кореня женьшеню, зумовлює стимулюючий вплив на ЦНС, покращує розумову та фізичну працездатність. Як біогенний адаптоген підвищує природну опірність та регенеративні властивості організму.
Олія сафлорова містить значну кількість мононенасичених жирних кислот, здатних знижувати рівень ЛПНГ («поганий» ХС), не змінюючи вмісту ЛПВЩ («хороший» ХС) у крові.
Пилок бджолиний збільшує витривалість, позитивно впливає на імунний статус, покращує травлення, має протимікробний ефект.
Діанолу бітартрат має м'який стимулюючий ефект на ЦНС та ноотропну дію. Діанол покращує когнітивні функції, активує обмінні процеси, покращує синаптичну передачу в гіпоталамічній та інших областях мозку. Вживання діанолу у високих дозах підвищує вміст ацетилхоліну в синаптичних закінченнях та збільшує щільність холінорецепторів.
L-лізину гідрохлорид – амінокислота, необхідна для зростання, відновлення тканин, виробництва антитіл, гормонів та ферментів. Додаткове вживання лізину протидіє розвитку втоми, сприяє засвоєнню кальцію та відновленню кісткових та сполучних тканин.
L-аргініну гідрохлорид – амінокислота, що є будівельним матеріалом для білків. L-аргінін забезпечує нормальний рівень АТ і підтримує здоров'я серцево-судинної системи загалом. Сприяє розширенню судин і, таким чином, запобігає утворенню атеросклеротичних бляшок. Ця амінокислота необхідна для зростання, відновлення тканин, вироблення антитіл, гормонів та ферментів.
Бджолине маточне ліофілізоване молочко містить вітаміни A, C, E, групи B, амінокислоти, мінеральні солі кальцію, заліза, кремнію, органічні кислоти. Розширює кровоносні судини, регулює АТ, підтримує харчування клітин, сприяє подоланню втоми та стресу, стимулює імунну систему, клітинний метаболізм та регенераторні процеси. Має протизапальні та адаптаційні властивості. Підвищує імунітет.
Вітамін PP (нікотинамід) бере участь у процесах тканинного дихання, жирового та вуглеводного обмінів.
Цинка оксид - джерело цинку, необхідного для нормального функціонування залоз внутрішньої секреції (гіпофіза, підшлункової, передміхурової та статевих). Має ліпотропні та кровотворні властивості, входить до складу інсуліну та низки ферментів, що забезпечують процеси дихання.
Калію сульфат - джерело калію, який бере участь у підтримці внутрішньоклітинного осмотичного тиску, процесах проведення нервових імпульсів, відіграє важливу роль у метаболізмі та функціонуванні м'язів, у тому числі міокарда.
Магнію сульфату гептагідрат - джерело магнію, який знижує збудливість нейронів та передачу нервового імпульсу в м'язи, як кофактор бере участь у багатьох ферментативних реакціях.
Вітамін B5 (кальція пантотенат) як складова частина коензиму А відіграє важливу роль у процесах ацетилювання та окислення, сприяє побудові та регенерації епітелію та ендотелію.
Вітамін B13 (оротова кислота) як проміжний продукт піримідинових основ бере участь у синтезі нуклеїнових кислот, посилює утворення альбумінів у печінці, особливо в умовах тривалої гіпоксії, покращує регенеративні функції, підвищує анаболізм.
Марганцю сульфату моногідрат - джерело марганцю, який позитивно впливає на розвиток кісткової тканини, бере участь у тканинному диханні, імунних реакціях. Доведено стимулюючий вплив марганцю на процеси кровотворення у комплексі із залізом, міддю, кобальтом; бере участь в обміні жирів (ліпотропна властивість), вітамінів (B1, C); пов'язаний з процесами статевого розвитку та розмноження.
Міді сульфату моногідрат - джерело міді, що бере участь у тканинному диханні, кровотворенні, імунних реакціях. Мідь необхідна для синтезу гемоглобіну та утворення інших залізопорфіринів у процесах перетворення заліза, що надходить з їжею, на органічно пов'язану форму; активує еритропоез.
Вітамін B2 (рибофлавін) - каталізатор клітинного дихання та зорового сприйняття; грає значної ролі у формуванні ДНК, сприяє процесам регенерації тканин (зокрема клітин шкіри).
Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) як кофермент бере участь у метаболізмі амінокислот, білків, а також у процесах синтезу нейромедіаторів.
Вітамін B1 (тіаміну гідрохлорид) як кофермент бере участь у вуглеводному обміні, функціонуванні нервової системи.
Вітамін A (ретинолу пальмітат) бере участь у формуванні зорових пігментів, забезпечує цілісність епітеліальних тканин, регулює зростання організму.
Натрію тетраборату декагідрат є джерелом бору, який має важливе значення у формуванні кісткової тканини, сприяє її міцності, запобігає розвитку остеопорозу. Передбачається, що бір покращує асиміляцію кальцію кістковою тканиною.
Вітамін B9 (фолієва кислота) необхідний для нормального дозрівання мегалобластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот (у тому числі метіоніну, серину), нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, в обміні холіну.
Кальція фторид - джерело фтору, мікроелемента, що входить до складу зубної емалі та кісток.
Натрію молібдату дигідрат - джерело молібдену, який бере участь в окисно-відновних реакціях, може діяти як ферментний кофактор.
Хрома піколінат - джерело хрому, який бере участь у процесах регуляції рівня глюкози в крові та гормонального стану організму, сприяє зниженню рівня ХС у крові, перешкоджає накопиченню жиру у клітинах організму.
Вітамін H (біотин) бере участь у жировому та вуглеводному обміні, окисленні піровиноградної кислоти.
Калію йодид – джерело йоду, необхідного для синтезу гормонів щитовидної залози.
L-селенметіонін - джерело метіоніну та селену.
Метіонін - незамінна амінокислота, що допомагає переробці жирів, що запобігає їх відкладенню в печінці та на стінках артерій. Метіонін має виражену антиоксидантну властивість, тому що є хорошим джерелом сірки, що інактивує вільні радикали.
Селен бере участь у регуляції еластичності тканин, надає виражений антиоксидантний ефект.
Нікеля сульфату гексагідрат - джерело мікроелемента нікелю, що є важливим елементом, що входить до складу біологічних систем (вважають, що він входить до складу специфічних металоферментів).
Вітамін D3 (колекальциферол) стимулює всмоктування з кишечника кальцію, фосфатів та магнію та активує синтез білкової строми кісток та відкладення кальцію в кістковій тканині та дентині, перешкоджає резорбції кісткової тканини, сприяє виведенню свинцю з організму.
Вітамін B12 (ціанокобаламін) бере участь у формуванні еритроцитів та мієлінових клітин, необхідний для зростання організму. Разом із фолієвою кислотою бере участь у синтезі нуклеотидів; біологічна дія тісно пов'язана з гастромукопротеїдом (внутрішнім фактором Касла), який відіграє важливу роль у механізмі всмоктування кобаламінів. Основна дія кобаламінів – антианемічна. Вони беруть участь у синтезі амінокислот (метіоніну, тирозину, серину і так далі), нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, виявляють ліпотропний ефект.
Рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело незамінних амінокислот, жиро- та водорозчинних вітамінів, макро- та мікроелементів, а також інших біологічно активних речовин з метою підвищення фізичної активності, розумових здібностей та імунітету.
Запобіжні заходи
За рекомендацією лікаря вживати дорослим по одній капсулі на добу або через добу після сніданку.
Курс вживання – 2-3 тижні.
Зберігати при температурі не вище 25 °C.
12 капсул у картонній упаковці.
Е.І.І. Ко, Єгипет
Зверніть увагу!
Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .
Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!
Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.
Ціна на Поліжен №12 капсули актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Поліжен №12 капсули з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.