0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Внутрішньоматкова спіраль Юнона Био-Т Ag, тип 2, кільцеподібної форми

Код товару:Код:  536.004
Виробник: Симург
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Внутрішньоматкова спіраль Юнона Био-Т Ag, тип 2, кільцеподібної форми

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4811379000104
Країна виробник
Білорусь
Виробник
ЗАО "Мед.пред Симург", Беларусь
Імпортний
Так
Кількість в упаковці
1
Спосіб введення
вагінально
Упаковка
ВМС поставляется в бумажно-печатном пакете в комплексе с полимерной вводной трубкой и поршнем
Форма випуску
Спіраль
Код АТС/ATX
G02B A03
Код Моріон
66942

Кому дозволено

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
дозволено
Водіям
дозволено
Вагітним
заборонено
Годуючим матерям
дозволено
Дітям
заборонено

Відгуки покупців 4

Анонимный отзыв
Користуюся вже 5 років .все добре
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Пользовалась внематочной спиралью кольцеобразной формы Юнона 5 лет назад. Довольна, менструации были менее обильными. Рекомендую
Чи є відгук корисним
К
Клиент
Пользовалась внематочной спиралью кольцеобразной формы " Юнона " 5 лет. Проблем не было менструации были с ней менее обильными.
Чи є відгук корисним

Внутрішньоматкова спіраль Юнона Био-Т Ag, тип 2, кільцеподібної форми - Інструкція для застосування

Склад

Виготовлені з полімерного матеріалу з заданими механічними характеристиками. Якір контрацептиву має форму замкнутого кольцка. У площині кільця розміщений внутрішній стрижень, на який намотаний мідний зі срібною серцевиною дріт. На якорі змінюється петля для кріплення монофіламентної трансцервіккальной нитки. Максимальний діаметр - 19 мм2.

Ступінь чистоти срібла в дроті не менше 99,98%. Номінальна площа активної медьсодержащего поверхні 255 мм 2. Вміст срібла в дроті зі срібною серцевиною не менш 9,3%.

ВМС поставляється в паперово-друкованому пакеті в комплексі з полімерною вступною трубкою і поршнем. На вступній трубці встановлено пересувний полімерний обмежувач для позначення глибини введення і площині якоря контрцептіва.

Стерелізація - радіаційна або газова - оксидом етилену.

Показання

Бажання жінки оберегти себе від вагітності.

Лікування і профілактика синдрому Ашермана. Як посткоїтальний засіб ВМС може вводитися протягом 3-4 днів після незахищеного статевого акту.

Рекомендовані терміни введення ВМС:

  • будь-який день менструального циклу (краще з 4-19 день);
  • безпосередньо після неускладненого медичного аборту, здійсненого методом вакуум-аспірації або кюретажу;
  • після закінчення інволюції матки (через 5-6 тижнів після неускладнених пологів) в т.ч. на тлі лактаційної аменореї;
  • відразу після вилучення ВМС, термін використання якого закінчився, при бажанні жінки продолджіть внутрішньоматкову контрцепцію;
  • з метою посткоїтальної контрацепції на - 3-4 день після незахищеного статевого акту.

Протипоказання

Внутрішньоматкова контрацепція абсолютно протипоказана при вагітності (підозра чи підтвердження), злоякісних захворюваннях жіночих статевих органів, запальних процесах органів малого таза, при кровотечах із статевих органів невстановленої етіології, при аномаліях розвитку матки, міомі більше 8 тижнів, ендометріозі будь-якої локалізації, алергії на мідь, хвороба Вільсона. З обережністю (після проведення оцінки ризиків / переваг) необхідно застосовувати ВМС при високому ризику розвитку захворювань, що передаються статевим шляхом (наявність декількох сексуальних партнерів), анемії (гемоглобін менше 90 г / л), у родили жінок, при захворюваннях крові, у пацієнток з наявністю в анамнезі позаматкової вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не виявлено. При необхідності діагностичного і терапевтичного опромінення медичний персонал повинен бути проінформований за наявності ВМС. У деяких випадках може знадобитися видалення контрацептиву.

Особливості застосування

Адаптація до ВМС

У період адптаціі організму пацієнтки до ВМС (3-4 місяці) можливі зміни меструального циклу. Менструальні кровотечі можуть супроводжуватися тягнучим болем внизу живота або хрестової області, яка, як правило, швидко затихає. З метою підвищення прийнятності ВМС і скорочення періоду адаптації рекомендується:

  • проведення ретельного обстеження жінок для виявлення протипоказань до застосування ВМС;
  • дефференційованний підхід до вибору моделі ВМС, виходячи з індивідуальних особливостей організму жінки, планів на дітонародження, часу введення ВМС;
  • використання рекомендованої техніки введення внутрішньоматкового засобу і оптимальних термінів для його установки;
  • профілактичне призначення антибіотиків;
  • призначення інгібіторів простагландіногенеза в перші дні після введення ВМС і протягом трьох перших менструальних кровотеч.

Обстеження пацієнтки перед введенням ВМС

Пацієнтка повинна бути ознайомлена з перевагами, недоліками і можливими ускладненнями методу внутрішньоматкової контрацепції.

Обстеження пацієнтки перед введенням ВМС (об'єм обстеження пацієнтки перед введенням ВМС регламентується національними медичними протоколами і в різних країнах може відрізнятися):

  • клінічне обстеження;
  • бактеріосскопічний аналіз вагінальних мазків;
  • Рар-мазок (мазок для онкоцітологіческое дослідження).

Процедура введення ВМС

Процедура введення ВМС виконується лікарем акушером-гінекологом з дотриманням загальноприйнятих правил асептики.

Після гінекологічного огляду і виключення протипоказань до застосування внутрішньоматкової контрацепції в ассептический умовах вводять дзеркала і трикратно обрабляє шийку матки кульовими щипцями і дещо зводять, стерильним зондом визначають напрямок осі цервікального каналу і довжину порожнини матки. У деяких випадках може знадобитися інструментальне розширення цервікального каналу розширювачами Гегера до №4-4,5.

Процедура підготовки ВМС до введення.

  1. Розкрийте упаковку з боку трансцервікальних ниток.
  2. Встановіть рухливий обмежувач на відстань, відповідне довжині порожнини матки по зонду.
  3. Введіть поршень в трубку до зіткнення з контрацептивом. Для контролю порожнини якоря ВМС поверніть обмежувач на вступній трубці до суміщення плоских поверхонь обмежувача з передбачуваної плосткостью якоря ВМС.

Процедура введення ВМС (Метод "Вилучення")

Зберігаючи тракцію за кульові шипці, як при зондуванні порожнини матки, не докладаючи надмірних зусиль, введення ВМС через канал шийки матки до обмежувача.

Рух здійснюйте вступної трубкою і поршнем одночасно.

Звільнення якоря ВМС з трубки відбувається при зміщенні вступної трубки до упору про кільце поршня.

УВАГА: поршень повинен залишатися нерухомим, підтримуючи контрацептив.

2. Вийміть поршень.

3. Вийміть вступну трубку.

4. Обріжте трансцервікальні нитки так, щоб вони виступали з шийки матки на 1.5-2.5 см.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ЧАС З МОМЕНТУ РОЗКРИТТЯ УПАКОВКИ ДО ВВЕДЕННЯ ВМС - НЕ БІЛЬШЕ 7 ХВИЛИН.

Показання для видалення ВМС

ВМС може бути видалена в будь-який день менструального циклу за бажанням жінки.
Обов'язково видалити ВМС після закінчення терміну використання.
При виникненні сумнівів у правільному розміщенні ВМС безпосередньо після введення доцільно витягти контрацептив і ввести новий протизаплідний засіб.
Контрацептив повинен бути вилучений при розвитку запальних захворювань органів порожнини таза (ендометрит, сальпінгоофорит і т.п.); стійких порушеннях менструального циклу; розвитку анемії; часткової експульсіі ВМС; вираженому больовому синдромі, пов'язаному з наявністю ВМС в порожнині матки; при вагітності на тлі ВМС (питання про пролонгацію вагітності після вилучення ВМС вирішується індівілуально, пацієнтка повинна бути проіформірована про те, що ризик мимовільного аборту приналичии ВМС в порожнині матки зростає до 50%).

ПАМ'ЯТКА жінок, які застосовують внутрішньоматкові МЕТОД контрацепції

Ефект метотда внутрішньоматкової контрацепції забезпечується присутністю в порожнині матки вироби невеликого ращмера - внутриматочного протизаплідний засіб (ВМС).

Період адаптації ВМС триває близько 3-х місяців. Відразу після установки ВМС Вас можу турбувати незначні кров'янисті виділення із статевих шляхів, невиражені болі внизу живота, які повинні пройти через 2-3 дня.

Протягом 8-10 днів після введення ВМС необхідно утриматися від статевого життя, підвищених фізичних навантажень, занять спортом, відвідування лазні, сауни.

Навіть при гарному самопочутті ви повинні звернутися до лікаря, вводиться ВМС.

Протягом 2-3 місяців після введення в матку ВМС місячні можуть бути більш рясними і тривалими, іноді відзначаються незначні кров'янисті виділеннями з статевих шляхів між менструальними кровотечами. Під час менструації доцільно звертати увагу на гігієнічні прокладки, щоб вчасно помітити випадання спіралі разом з виділеннями. Повторні огляди у гінеколога ви повинні пройти через 1, 3, 6 місяців після введення ВМС, потім 1-2 рази в рік протягом всього терміну застосування ВМС.

При використанні ВМС потрібно дотримуватися звичайний гігієнічний режим. Однак, як і при будь-якому сучасному методі запобігання вагітності, можуть виникнути ускладнення:

  • затримка місячних (дуже рідко може наступити вагітність);
  • болі внизу живота, болі під час статевого акту, підвищення температури тіла, незвичайні виділення зі статевих шляхів (ознаки розвитку запальних захворювань статевих органів);
  • через 3 місяці менструації залишаються тривалими, рясними, з'явилася слабкість, відчуття нездужання (ознаки порушення адаптації ВМС).

Побічні реакції

  • Збільшення менструальної крововтрати.
  • Перед- і міжменструальні кров'янисті виділення.

Термін придатності

Не більше 7 років.

Виробник

ЗАТ "Мед.пред Симург", Белорусь.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Внутрішньоматкова спіраль Юнона Био-Т Ag, тип 2, кільцеподібної форми актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Внутрішньоматкова спіраль Юнона Био-Т Ag, тип 2, кільцеподібної форми з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити