0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Бандаж післяопераційний

Знайдено 27 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці

Після оперативного втручання в органах черевної порожнини є величезний ризик виникнення різного роду ускладнень. Нормалізація стану і повернення до звичайного життя відбувається не відразу, і навіть самі звичайні рухи можуть викликати дискомфорт, біль при фізичній активності, а також існує ризик виникнення грижі. Для усунення таких явищ лікарі рекомендують в період реабілітації використовувати бандаж післяопераційний. Від інших представників того ж ряду, він відрізняється по ряду факторів і особливості його експлуатації слід окреслити більш детально.

Бандажі після операцій

Бандажне тканинне пристосування з еластичного матеріалу є корсетом або широким поясом, який надягають на живіт. Фіксатори в такому вигляді бандажа зазвичай знаходяться знизу. Головні функції:

  • поліпшення якості життя після оперативного втручання;
  • зменшення болю;
  • зниження ризику виникнення ускладнень;
  • швидке правильне формування рубця;
  • поліпшення і спрощення догляду за ним;
  • перешкоджання виникненню гриж;
  • захист від появи інфекцій;
  • усунення гематом і набряків;
  • дозволяє рухатися, при цьому мінімізує ризик розривання швів при різких рухах.

Бандаж застосовують в пластичній хірургії після проведення ліпосакції. Цей виріб медичного призначення використовують також при опущенні внутрішніх органів, видаленні матки, гриж, резекції шлунка, видаленні жовчного міхура, після кесаревого розтину.

При видаленні апендициту, найчастіше, бандаж не рекомендують використовувати. Протипоказанням до носіння такого медичного пристосування є і поганий стан швів, і такі явища як кровоточивість, нагноєння. Якщо у хворого в анамнезі зареєстровані хронічні захворювання, які супроводжуються набряклими проявами, також не рекомендовано використання аналогічної продукції.

Механізм терапевтичної дії базується на особливостях матеріалу, з якого виготовлені вироби. Бандажі виробляють, як правило, з еластичної тканини, яка має значні компресійні властивості, пружність. Така технологія дозволяє розподілити рівномірно навантаження на всі органи черевної порожнини і знизити їх тиск на зону формування рубця.

Післяопераційний бандаж є широким еластичним поясом з можливістю регулювання, який фіксується на талії і закріплюється липучкою. Є можливість підібрати його в залежності від органу, який був прооперований, в такому випадку є ймовірність швидшого відновлення, адже вплив і розподіл навантаження відбувається з урахуванням індивідуальних особливостей людського організму.

До окремої групи бандажів відносяться ті вироби, які використовують для хворих після операцій на кишечнику. Вони мають окремий отвір для виведення продуктів життєдіяльності. Бандажі, які одягають після видалення гриж, здатні не тільки підтримувати організм, але і запобігати виникненню нових утворень. Бандаж здатний не тільки фіксувати правильне положення, коригувати стан, але і розвантажувати м'язи спини та хребет.

Купити бандаж доцільно тільки після ознайомлення з основними правилами його підбору:

  • головне в підборі бандажа — розмір, який визначається згідно обхвату талії;
  • повинен повністю закривати післяопераційні шви;
  • підбір матеріалу, який не викликає алергічних реакцій, має хорошу вентиляцію для забезпечення потрібного мікроклімату, шкіра не повинна потіти, залишатися сухою;
  • вибирати варіанти з можливістю регулювання під потрібні параметри, перша примірка повинна бути здійснена в присутності лікаря, адже тільки він може правильно зафіксувати бандаж без шкоди для рани;
  • бандаж не повинен деформуватися під час використання, не повинен здавлювати внутрішні органи, порушувати кровопостачання.

Список можна продовжувати ще дуже довго. Тут перераховані основні правила з багатьох інших.

Для стабілізації стану може вистачити і 1-2 тижнів. Саме такий термін в середньому слід носити бандаж. Складні випадки при консультації лікаря можуть потребувати більш тривалого використання пристосування, до місяця і більше. Не можна користуватися бандажем більш ніж 3 місяці, адже може розвиватися атрофія м'язів. Ліміт носіння на добу — 6-8 годин з інтервалом в півгодини кожні 2 години. Під бандаж слід використовувати білизну і одяг, пошитий тільки з натуральних матеріалів. У нічний час від цього пристосування краще відмовитися. Перший час одягати його варто в положенні лежачи.

Ціни на Бандаж післяопераційний

Бандаж післяопераційнийЦіна
Бандаж післяопераційний бежевий 150 розмір 4 - Торос-Груп
446,4грн
Бандаж білий післяопераційний розмір 4
479,9грн
Бандаж післяопераційний білий розмір 7 - Торос-Груп
516,5грн
Бандаж післяопераційний бежевий 150 розмір 5 - Торос-Груп
422,4грн
Бандаж післяопераційний бежевий 150 розмір 2 - Торос-Груп
422,3грн